PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 538
ocen
5,5 10 1 31538
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

jedynie sceny z samolotem są kozackie i nic więcej

ocenił(a) film na 1
Siwy280987

Zgadzam się , i to w 100% co do jednego :)

Siwy280987

Dla mnie dość niezły. Było ciekawie, miejscami przynudzał, takie 6/10, jednak to co mnie najbardziej uderzało w tym filmie( od razu przyznaję, że jest to pierwszy film o Supermanie jaki w życiu oglądałem):

- chaotyczna fabuła, czasami nie wiedziałem co się dzieje i miałem wrażenie że pominąłem kilka poprzednich części, a przecież to nowy koncept, który powstał po 20 latach od ostatniego Supermana - stworzony przez nowego reżysera, z odświeżoną fabułą i nowym aktorem.
- lekko irytująca muzyka, kompletnie nietrafiona dla mnie - miejscami infantylna, momentami patetyczna.
- na ekranie widziałem dorosłych ludzi, więc nie wiem skąd wzięła się ta dziecinada; niektóre sceny nadal przypominały animowany film
- powinienem się domyślać, ale jakoś nadal mnie to dziwi. Clark/Superman to ta sama sytuacja co Miley Cyrus, która nakłada blond perukę i staje się Hannah Montaną - gwiazdą popu?

ocenił(a) film na 6
Siwy280987

scena jak superman leci za samolotem dookola niego jest najlepszym fragmentem filmu

Siwy280987

jedyna dobra scena w tym filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones